Kiired üksikasjad
Tüüp: Kontorimööbel
Spetsiifiline kasutusala: kontoritool
Üldkasutus: kaubanduslik mööbel
Materjal: Metall
Metalli tüüp: raud
Volditud: ei
Stiil: võrktool, lihtne disain
Suurus: 43*51*81cm
Päritolukoht: Zhejiang, Hiina (Mandri)
Kaubamärk: guyou
Mudelinumber: Y-1757B
Värv: valikuline
Kangas: linane
Vaht: suure tihedusega vaht
Puit: vineer
Raud: värvimisraud
Kasutamine: konverentsitool
Kvaliteet: kõrge kvaliteet
Garantii: 3 kuud
Hind: Konkurentsivõimeline
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad: | Standardne ekspordikarp, 5 tk / ctn |
|---|---|
| Kohaletoimetamise üksikasjad: | 25-35 päeva pärast tagatisraha laekumist |
Y-1757B konverentsitool Külastaja tooli koosolekutool käetoega
| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Mudel | Y-1757B |
| Materjal | kangast materjal |
| Kirjeldus | koosoleku juhataja |
| Istme laius | 47 cm |
| istme sügavus | 40 cm |
| selja kõrgus | 44 cm |
| QTY/20' konteineri laadimine | |
| QTY/40'HQ laadimine | 1150 tk |
| MOQ | 100 tk |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai või Ningbo, Hiina |








Kuum tags: y-1757b konverentsitool külastajatool käetoega, Hiina y-1757b konverentsitool külastajatool käetugede tootjate, tarnijate, tehasega














