Kiired üksikasjad
Tüüp: Kontorimööbel
Spetsiifiline kasutusala: kontoritool
Üldkasutus: kaubanduslik mööbel
Materjal: sünteetiline nahk
Volditud: ei
Stiil: juhitool, tõstetool, pööratav tool
Suurus: 63*63*113-121cm
Päritolukoht: Zhejiang, Hiina (Mandri)
Kaubamärk: Guyou või OEM
Mudelinumber: GY-1857
MOQ: proov: 1 tk; raja tellimus:20tk; kontoritellimus: 50 tk
OEM / ODM: vastuvõetav
Värv: valikuline
Pakkimine: 1tk/ctn
Isiklik kohandatud: vastuvõetav
Käetugi: pp käetugi
Ratas: nailonist ratas
Alus: maalimisalus
Gaslift: 100m klass 2 gaasitõstuk, läbib BIFMA testi
Peatugi: Peatoega
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad: | Standardne ekspordikarp, üks tükk karbi kohta |
|---|---|
| Kohaletoimetamise üksikasjad: | 28-35 päeva pärast hoiuse saamist |
Y-1857 kvaliteetne must PU-nahast peatoega kontoritool

| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Mudel | Y-1723 |
| Materjal | Seljaosa võrk, iste tavaline võrk |
| Kirjeldus | Nahast tool |
| Käetugi | Plastikust käetugi |
| mehhanism | Lukustus-kallutusmehhanism |
| Gaasitõstuk | 100 mm |
| Tolmukate | Plastik, must värv, 3 kihti |
| Alus | 270 nailonist alus |
| Castor | Nailonist ratas |
| Istme laius | 48 cm |
| istme sügavus | 43 cm |
| istme kõrgus | 45-53 cm |
| selja laius |
46 cm |
| selja kõrgus | 94-104 cm |
| Karbi suurus | 66*33*57, pruun ekspordikarp |
| QTY/20' konteineri laadimine | 252 tk |
| QTY/40' konteineri laadimine | 504 tk |
| QTY/40'HQ laadimine | 592 tk |
| MOQ | 100 tk |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 28-35 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai või Ningbo, Hiina |







Kuum tags: y-1857 kvaliteetne must pu-nahast peatoega kontoritool, Hiina y-1857 kvaliteetne must pu-nahast peatoega kontoritool tootjad, tarnijad, tehas














