Y-2576 likeregal 4d käetugi reguleeritav lamav mängutooli tootjad
Toote üksikasjad
| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Mudel | Y-2576 |
| Toote nimi | E-spordi mängutool |
| Kirjeldus | Balck ja punane mängutool |
| Kangas | Kvaliteetne PVC, samast materjalist nagu turvahäll |
| Vaht | Seljaosa suure tihedusega vaht, istme täiskülmkõvastuva vaht |
| Käetugi | 3D käetugi |
| mehhanism | Lukustus-kallutusmehhanism |
| Gaslift | 100 mm klassi 2 või 3 või 4 gaasitõstuk |
| Alus | 350 mm, nailonist alus |
| Castor | 60 mm PU ratas |
| MOQ | 50 tk |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai või Ningbo, Hiina |










Kuum tags: y-2576 likeregal 4d käetugi reguleeritav lamav mängutooli tootjad, Hiina y-2576 likeregal 4d käetugi reguleeritav lamav mängutooli tootjad tootjad, tarnijad, tehas













