See Y-2579 vormitud vahtplastist mängutool on disainitud vastavalt mängija soovile kvaliteedi, mugavuse ja välimuse osas.
Esiteks on mängutool valmistatud vineeri asemel metallraamist, mis hoiab mängutooli kasutuses turvalisemana ja vastupidavamalt.
Teiseks on mängutoolile lisatud palju rohkem funktsioone võrreldes traditsiooniliste kontoritoolidega. Üks tähtsamaid funktsioone on 180 kraadini lamamine. Seega, kui mängija on pärast mitut arvutimängu mängimist väsinud, saab ta seda mängutooli kasutada magamiseks. See on väga mugav.
Lõpuks on esimene silm, mida mängutooli näeme, välimuse tase. See mängutool näeb välja väga klassikaline ja ühendab traditsiooni mordeniga. Saate vaadata pikka aega ja te ei tunne end igavalt.
Üldiselt on see mängutool teie jaoks väärt.


| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Mudel | Y-2579 |
| Toote nimi | Vormitud vahtplastist mängutool |
| Kirjeldus | Vormitud vahtplastist mängutool 180 kraadi kaldega |
| Kangas | Kvaliteetne PVC, samast materjalist nagu turvahäll |
| Vaht | Seljaosa suure tihedusega vaht, istme täiskülmkõvastuva vaht |
| Käetugi | 3D käetugi |
| mehhanism | Lukustus-kallutusmehhanism |
| Gaslift | 100 mm klassi 2 või 3 või 4 gaasitõstuk |
| Alus | 350 mm, Värvimismetallist alus |
| Castor | 60 mm PU ratas |
| MOQ | 50 tk |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai või Ningbo, Hiina |





Anji Guyou Furniture Co., LTD on professionaalne vormitud vahtmaterjalist mängutoolide tootja 25 aastat.
Meil on üle 80 kogenud töötaja, kes tagavad, et tootmine sujub hästi ja tõhusalt.
Meil on ka 10 vanemmüüjat, et pakkuda oma klientidele-ühekordset lahendust.
Ja meil on 5-liikmeline disainimeeskond, kes aitab klientidel OEM-teenuses paindlikumalt kasutada.
1996. aastal alustasime kontoritoolide äritegevusega Shanghais.
2001. aastal asutasime oma ettevõtte nimega Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. Ja aastatel 2001–2010 loome häid ärisuhteid valitsusasutuste, kõrgkoolide, panga, ärikeskuse ja paljude teiste klientidega.
2010. aastal tulime tagasi Anji juurde ja asutasime Anji Yuanheng Furniture Co.,ltd. Hoiame endiselt ärisuhteid klientidega Shanghais ja kulutame ka mõnda klienti muusse piirkonda.
2012. aastal asutasime Anji Guyou Furniture Co., Ltd. ja hakkasime oma kontoritoole välisturgudele eksportima.
2016. aastal peame pärast mitmeaastast arengut kolima uude tehasesse, et täita ärikasvu nõudeid.
2018. aastal kolis meie müügiosakond uude kontorisse Hangzhous, et meelitada rohkem suurepäraseid liikmeid liituma ja pakkuda oma klientidele professionaalsemat teenindust.
2020. aastal täiustasime oma tehast 6S juhtimissüsteemiga.


Viimastel aastatel oleme käinud paljudel erinevatel näitustel. Ja me loome pikaajalisi ärisuhteid paljude klientidega erinevatest riikidest.
Osaleme Hiina rahvusvahelisel mööblimessil 2014. ja 2015. aastal, Catoni messil 2016. aastal.
Ja 2017. aastal hakkasime käima mõnel ülemere näitusel, näiteks ORGATECil Kölnis.
2018. ja 2019. aastal osaleme mitmel elektroonikamessil, nagu olmeelektroonika Hongkongis, COMPUTEX Taipeis ja tarbeelektroonika messil Indoneesias.
2020. aastal osaleme Kölnis toimuval IMMil.
Need 2 aastat peame ülemaailmse meie vaheaja tõttu oma näitusereisi katkestama.
Pärast mitmeaastast pingutust on meie tehas läbinud ISO9001: 2015 kvaliteedijuhtimissüsteemi, 14001:2015 keskkonnajuhtimissüsteemi ja BSCI auditi.
Meie peamised tooted on vormitud vahuga mängutool, mängutool, võidusõidutool, kontoritool ja baaritool. Need 2 aastat pakume ka mängulauda ja aktsenttooli. Et täita nõudeid üle kogu maailma, on paljudel meie toodetel spetsiaalne katsearuanne. Kvaliteedi ja vastupidavuse osas oleme koostanud BIFMA, EN1335, EN12520 ja EN12521 katsearuande. Seoses Fire prodf nõuetega oleme teinud standardid BS5852, EN1021, CA 117. Ja mis puudutab keskkonnanõudeid, oleme teinud REACH, AZO, 6P, SCCP, kaadmiumi ja nii edasi.

Q1. Kas olete tehas või kaubandusettevõte?
V: Oleme tootja. Meie tehase pass ISO 9001:2015 ja Iso 14001: 2015 sertifikaat ja Ul Audit. Teenindame 1000+ kliente 100+ riigist 23 aasta pärast.
Q2. Mis on teie peamised tooted?
V: Peamised tooted, mida meie ettevõte pakub, on kontorimööbel, sealhulgas vormitud vahtplastist mängutool, kontoritoolid, mängutoolid, baaripukk, võidusõidutoolid ja nii edasi.
Q3. Kas ma saan enne tellimust tasuta näidise saada?
V: Jah, muidugi. Kuid palun tasuge esmalt näidistasu ja veokulud ning me tagastame proovitasu pärast ametlikku tellimust.
Q4. Kas saate OEM- või ODM-i tellimusi vastu võtta?
V: Jah, me saame. Samuti on teretulnud kohandatud tellimused.
K5. Millised on teie tarnetingimused?
V: FOB, EXW, CIF, DDP ja nii edasi.
K6. Mis on teie tarneaeg?
V: 25-35 päeva.
K7. Kas saate anda meie toodetele garantii?
V: 2-aastane garantii, me kontrollime kvaliteeti vastavalt ISO 9001:2015 süsteemile. Ja me lubame kõik defektsed tooted välja vahetada
Kuum tags: vormitud vahtplastist mängutool, Hiina vormitud vahtplastist mängutoolide tootjad, tarnijad, tehas













