Kiired üksikasjad
| Tüüp: |
Kontorimööbel |
Spetsiifiline kasutus: |
Kontoritool |
Üldkasutus: |
Kaubanduslik mööbel |
| Materjal: |
Metallist |
Metalli tüüp: |
Raud |
Volditud: |
Ei |
| Stiil: |
Juhttool, tõstetool, pöördtool, kontoritool |
Suurus: |
67*70*120---128cm |
Päritolukoht: |
Zhejiang, Hiina (Mandri) |
| Kaubamärgi nimi: |
kutt |
Mudeli number: |
Y-2773 |
Kangas: |
PU+PVC |
| Vaht: |
Suure tihedusega vaht |
Puit: |
Vineer |
Käetugi: |
Värvitud polsterdatud käetugi |
| Šassii: |
Lukustus-kallutusmehhanism |
Tolmukate: |
PP |
Gaslift: |
80mm klass 2 gaasitõstuk |
| Alus: |
Värvimisalus nailonist |
Ratas: |
Nylong |
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad: | standardne ekspordikarp, üks tükk ühes karbis |
| Kohaletoimetamise üksikasjad: | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
Y-2773 Kaasaegne kvaliteetne kõrge seljatoega pööratav pu kontoritool
| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Mudel | Y-2773 |
| Materjal | Ees PU, taga ja külg PVC |
| Kirjeldus | kõrge seljatoega kontoritool |
| Käetugi | värvimine käetugi |
| Tolmukate | 3 kihti .plast |
| Alus | 320mm, nailonmaterjal, BIFMA test, laager 800KGS |
| Castor | plastist |
| Gaasitõstuk | 80mm must värvimine, TUV sertifikaat, 3. taseme mehhanism |
| Istme laius | 51,5 cm |
| istme sügavus | 49 cm |
| istme kõrgus | 46-54 cm |
| selja laius | 50 cm |
| selja kõrgus |
65 cm |
| N.W/G.W |
17,5KGS/18,5KGS |
| Karbi suurus | 65,5*32*58cm |
| Pakkimine | 1 tk / ctn, pruun karp |
| Koguse/konteineri laadimine | 574tk/40HQ |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai Ningbo, Hiina |








Kuum tags: y-2773 kaasaegne kvaliteetne kõrge seljatoega pööratav pu kontoritool, Hiina y-2773 kaasaegne kõrgekvaliteetne kõrge seljatoega pööratav pu kontoritool tootjad, tarnijad, tehas














