Kiired üksikasjad
Tüüp: Kontorimööbel
Spetsiifiline kasutusala: kontoritool
Üldkasutus: kaubanduslik mööbel
Materjal: Metall
Metalli tüüp: raud
Volditud: ei
Stiil: juhitool, tõstetool, pööratav tool
Suurus: 60*75*112---120cm
Päritolukoht: Zhejiang, Hiina (Mandri)
Kaubamärk: guyou
Mudelinumber: Y-2843
Materjal: PU-nahk
Värv: must + sinine
Vaht: 24 tihedus
Puit: kõva puit
Käetugi: nailonist polsterdatud käetugi
Mehhanism: -kallu lukustamine
Gaslift: 80mm klass 2
Alus: nailon
Ratas: PU
Kasutamine: Sport
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad: | Standardne ekspordikarp; üks tükk karbi kohta. |
|---|---|
| Kohaletoimetamise üksikasjad: | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
Y-2843 Must ja sinine manba sporditool võidusõidutool
| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Mudel | Y-2843 |
| Materjal | Esiosa PU ja võrk, taga ja külg PVC |
| Kirjeldus | Võidusõitja tool |
| Käetugi | Värvitud käetugi, millel on polsterdatud |
| mehhanism | sünkromehhanism |
| Gaasitõstuk | 80mm must värvimine, TUV sertifikaat, 3. taseme mehhanism |
| Tolmukate | plastmaterjal, must värv, 3 kihti |
| Alus | 350mm, nailonmaterjali värvimine, BIFMA test, laager 600KGS |
| Castor | Must nailonist ratas |
| Karbi suurus | 78 * 33 * 64 cm, pruun ekspordikarp |
| QTY/40'HQ laadimine | 380 tk |
| MOQ | 80 tk |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai või Ningbo, Hiina |
















Kuum tags: y-2843 must ja sinine manba sporditool võidusõidutool, Hiina y-2843 must ja sinine manba sporditool võidusõidutooli tootjad, tarnijad, tehas














