Kiired üksikasjad
Tüüp: Kontorimööbel
Spetsiifiline kasutusala: kontoritool
Üldkasutus: kaubanduslik mööbel
Materjal: Metall
Metalli tüüp: raud
Volditud: ei
Stiil: tõstetool, pöördtool
Suurus: 63*63*113-121cm
Päritolukoht: Zhejiang, Hiina (Mandri)
Kaubamärk: Guyou
Mudelinumber: Y-2867
kangas: PU+PVC
käetugi: värvitud polsterdatud käetugi
gaasitõstuk: 80mm klass 2 gaasitõstuk
alus: nailonist alus
ratas: nailonist ratas
ODM & OEM: vastuvõetav
MOQ: 50 tk
Väike tellimus: vastuvõetav
Laagri kaal: 160 kg
Garantii: parandage osi tasuta 12 kuu jooksul, kui see pole inimtegevusest põhjustatud{1}}kahjustus
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad: | Stardandi ekspordikarp, üks tükk karbi kohta |
|---|---|
| Kohaletoimetamise üksikasjad: | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
Y-2867 uue disainiga nahast arvutitool Pööratav kontoritool
| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Mudel | Y-2867 |
| Materjal | Ees PU, taga ja külg PVC |
| Kirjeldus | arvuti tool |
| Käetugi | värvimine käetugi |
| mehhanism | kallutatud mehhanism |
| Tolmukate | 3 kihti .plast |
| Alus | nailonist alus |
| Castor | nailonist ratas |
| Gaasitõste venitus | 80 mm |
| Istme laius | 52 cm |
| istme sügavus | 54 cm |
| istme kõrgus | 44,5-54,5 cm |
| selja laius | 51 cm |
| selja kõrgus |
62 cm |
| N.W/G.W |
14,8/16,3KGS |
| Pakkimine | 1 tk / ctn, pruun karp |
| MOQ | 50 tk |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai või Ningbo, Hiina |











Kuum tags: y-2867 uue disainiga nahast arvutitool pöörlev kontoritool, Hiina y-2867 uue disainiga nahast arvutitool pöörleva kontoritooli tootjad, tarnijad, tehas













