Kiired üksikasjad
| Tüüp: |
Kontorimööbel |
Spetsiifiline kasutus: |
Kontoritool |
Üldkasutus: |
Kaubanduslik mööbel |
| Materjal: |
Metallist |
Metalli tüüp: |
Raud |
Volditud: |
Ei |
| Stiil: |
Juhttool, tõstetool, pöörlev tool, luksuslik kontoritool |
Päritolukoht: |
Zhejiang, Hiina (Mandri) |
Kaubamärgi nimi: |
kutt |
| Mudeli number: |
Y-2894 |
Kangas: |
PU+PVC |
Vaht: |
Suure tihedusega vaht |
| Käetugi: |
Värvitud polsterdatud käetugi |
Šassii: |
Lukustus-kallutamise mehhanism |
Gaslift: |
80mm klass 2 gaasitõstuk |
| Tolmukate: |
PP |
Alus: |
Nailonist värvimine |
Ratas: |
Nailon |
| Hind: |
Mõistlik |
Pakkimine ja kohaletoimetamine
| Pakendi üksikasjad: | Standardne ekspordikarp, üks tükk karbi kohta |
| Kohaletoimetamise üksikasjad: | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
U-2894 2013 uue disainiga luksuslik-elegantne juhi kontoritool/ lamamistool
| Ettevõte | Anji Guyou Furniture Co., LTD |
| Mudel | y-2894 |
| Materjal | Ees PU, taga ja külg PVC |
| Kirjeldus | tugitool |
| Käetugi | plastikust käetugi, polsterdatud |
| mehhanism | Lamamistooli mehhanism, üles-alla, kallutatav, saab kasutada voodina |
| Gaasitõstuk | 80mm must värvimine, TUV sertifikaat, 3. taseme mehhanism |
| Tolmukate | plastmaterjal, must värv, 3 kihti |
| Alus | 350mm, nailonmaterjal, BIFMA test, laager 1100KGS |
| Castor | Must nailonist ratas |
| Istme laius | 53 cm |
| istme sügavus | 51 cm |
| istme kõrgus | 47-53 cm |
| selja laius | 52 cm |
| selja kõrgus |
90 cm |
| N.W/G.W |
18/19,5KGS |
| Karbi suurus | L-suuruses pruun ekspordikarp |
| Pakkimine | 1tk/ctn |
| QTY/20' konteineri laadimine | 380tk/40HQ |
| Makse | T/T (30% tagatisraha, saldo B/L koopia vastu) |
| Tarneaeg | 30 päeva pärast tagatisraha laekumist |
| Laadimisport | Shanghai, Hiina |
Lamamistooli tootekirjeldus:
1.Kvaliteetne kaasaegne nahast lamamistool
2. Kaunilt polsterdatud ja ülipehme padi
3. Ideaalne kasutamine juhile, tegevjuhile, presidendile, direktorile
4.Multifunktsionaalne mehhanism
5.Istme kõrguse reguleerimine ja lukustamine/kallutamine
6.Hõbedaseks värvitud nahkkattega käetugi
7,350 mm hõbedaseks värvitud nailonist alus
8. Raskeveokite PU rattad
Omadused:
1,360 kraadi pööratav funktsioon.
2. Kvaliteetne taaskasutusega luksuslik PU-nahk.
3. Nimmetugi .
4. pehme disain
5. Hea vastupidavus koos hingamisvõimega.
6. Kergesti puhastatav.
7. Tugev 5-rattaline-rattavahe.
8.stabiilne struktuur







Kuum tags: y-2894 2013 uus disain luksuslik tipptasemel-elegantne juhi kontoritool/ lamamistool, Hiina y-2894 2013 uus disain luksuslik kõrge-elegantne juhi kontoritool/ lamamistool tootjad, tarnijad, tehas














